Bedrijven info avond

Dinsdag 9 december is het weer onze jaarlijkse bedrijven info avond (BIA) van de EM-Kring.
Op deze avond komen enkele van onze sponsors zich voorstellen. Voor en na de presentaties en tijdens een pauze krijgen jullie de kans om te gaan netwerken met de verschillende bedrijven tijdens een walking diner. Dit kan al een interessante stage, masterproef of zelfs job opleveren.
Deze activiteit zal doorgaan in het k-blok en de receptie start om 18u15, de presentaties zullen starten om 19u. Tijdens de pauzes zal de EM-Kring voor gratis snacks, broodjes en drank zorgen.
Vergeet je zeker niet in te schrijven via onderstaande link zodat we naamkaartjes kunnen maken en rekening kunnen houden met eventuele allergieën. Gelieve dit ten laatste voor vrijdag 28 november in te vullen.
https://forms.gle/nPDUbBUPV4xoYsSp7
Dit is een curriculaire activiteit, aanwezigheid is dus verplicht voor alle studenten MaEM, 3BaEM en 2SPEM.
Voor de anderen die EM studeren is dit een uiterst nuttige activiteit om al eens kennis te maken met verschillende bedrijven.
De bedrijven die komen zijn:
THEO BOONS, SWECO, JAN DE NUL, AQUAFIN, BELVEN, CONTEC, BAC